Macro Recorder Lite 4.71.0

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MacroRecorder to praktyczna, niewielka aplikacja, którą docenią ci użytkownicy, którzy często wykonują monotonne zadania. Dzięki zastosowaniu Macro Recorder działania takie można zautomatywować, nagrywając odpowiednie makra, a następnie uruchamiając je, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Jak na dobrą aplikację tego typu przystało, możemy nasze makra zarówno nagrywać, jak i zapisywać oraz odtwarzać celem modyfikacji.

Obsługa programu jest prosta i w zasadzie sprowadza się do naciśnięcia przycisku Start Recording, a następnie "nagrania" akcji. Tak wykonany zapis możemy później dopracować, zmieniając kolejność poszczególnych działań albo zmieniając wartości konkretnych wierszy, a na końcu zapisać do wykorzystania na później. Macro Recorder pozwala na zapis zarówno makr wykorzystując klawiaturę, myszkę lub oba urządzenia jednocześnie.

Pomimo braku polskiej wersji językowej, program jest prosty w obsłudze, a do nagrywania makr nie jest wymagana specjalistyczna wiedza. Przejrzysty interfejs sprawia, że nawet osoby niebędące doświadczonymi użytkownikami zorientują się, jakie konkretne akcje są wykonywane w wybranej kolejności, przez co z łatwością będą mogły one zmodyfikować dany zapis.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!