r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Macro Recorder Lite 4.71.0

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

MacroRecorder to praktyczna, niewielka aplikacja, którą docenią ci użytkownicy, którzy często wykonują monotonne zadania. Dzięki zastosowaniu Macro Recorder działania takie można zautomatywować, nagrywając odpowiednie makra, a następnie uruchamiając je, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Jak na dobrą aplikację tego typu przystało, możemy nasze makra zarówno nagrywać, jak i zapisywać oraz odtwarzać celem modyfikacji.

Galeria programu

Obsługa programu jest prosta i w zasadzie sprowadza się do naciśnięcia przycisku Start Recording, a następnie "nagrania" akcji. Tak wykonany zapis możemy później dopracować, zmieniając kolejność poszczególnych działań albo zmieniając wartości konkretnych wierszy, a na końcu zapisać do wykorzystania na później. Macro Recorder pozwala na zapis zarówno makr wykorzystując klawiaturę, myszkę lub oba urządzenia jednocześnie.

Pomimo braku polskiej wersji językowej, program jest prosty w obsłudze, a do nagrywania makr nie jest wymagana specjalistyczna wiedza. Przejrzysty interfejs sprawia, że nawet osoby niebędące doświadczonymi użytkownikami zorientują się, jakie konkretne akcje są wykonywane w wybranej kolejności, przez co z łatwością będą mogły one zmodyfikować dany zapis.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
milosz263   1 #1 06.03.2017 14:17

Jest błąd. wersja lite kosztuje 29$. Jest to wersja trial

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.