Macrorit Disk Scanner Macrorit Disk Scanner 4.3.7

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Macrorit Disk Scanner to bardzo proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające wykrywanie różnego rodzaju uszkodzeń na dyskach twardych. Podczas gruntownego skanowania program wyszukuje na urządzeniu występujące na nim błędy oraz różnego rodzaju uszkodzenia (bad sectory).

Narzędzie kierowane jest głównie do niewymagających użytkowników, którzy chcieliby sprawdzić posiadane dyski twarde pod kątem występowania na nich błędów. Umożliwia ono sprawne wykrywanie uszkodzeń, informując nas o konieczności np. archiwizacji danych przechowywanych na problematycznym nośniku. Funkcjonalność Macrorit Disk Scanner ograniczona została niemal do minimum i obejmuje jedynie możliwość skanowania powierzchni dysku. Poza funkcją pełnej analizy nośnika narzędzie pozwala również na badanie jedynie wskazanych przez nas obszarów dysku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!