Magix Music Maker Magix Music Maker 28.0.1.19

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

MAGIX Music Maker to program umożliwiający komponowanie, nagrywanie, miksowanie i edycję muzyki, a także nagrywanie ich na płyty. Program przeznaczony jest dla hobbystów.

MAGIX Music Maker pozwala przygotować podkład rytmiczny za pomocą pętli perkusyjnych, przygotowanych dla różnych gatunków muzycznych, od klasycznych po dubstep. Wirtualne instrumenty perkusyjne pozwalają tworzyć także własne rytmy od podstaw.

Program pozwala także wstępnie wyprodukować ścieżki instrumentów i wokalu, co pozwala przygotować koncepcję utworu przed nagraniem. Do dyspozycji użytkownika jest 6 wirtualnych instrumentów, tysiące dźwięków i pętli oraz podstawowe efekty dźwiękowe. Miksowanie przygotowanych ścieżek jest szybkie i intuicyjne, a przy pracy ze ścieżkami można korzystać z wygodnego podglądu.

Do dyspozycji użytkownika oddano 99 ścieżek w projekcie, możliwość tworzenia chórków 4-głosowych na podstawie ścieżki wokalu, zmianę tempa i wiele innych. Program obsługuje także wtyczki VST2 i VST3, jeśli zostaną podłączone przez odpowiedni interfejs.

Wersja próbna programu działa przez 7 dni. Okres próbny można przedłużyć do 30 dni darmową rejestracją.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!