r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MakeBD 1.1.0

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MakeBD to konwerter materiałów wideo stworzony z myślą o początkujących użytkownikach komputera. Umożliwia ono sprawne przetwarzanie i tzw. authoring filmików do formatu kompatybilnego z odtwarzaczami nośników Blu-ray.

Program wyposażony został w prosty i intuicyjny interfejs graficzny, który niestety nie jest aktualnie dostępny w polskiej wersji językowej. Oferowane w jego obrębie funkcje ograniczone zostały do minimum, nie znajdziemy wśród nich zbędnych opcji konfiguracyjnych i wodotrysków, co z pewnością zadowoli mniej doświadczonych użytkowników. Narzędzie charakteryzuje się za to dużą szybkością działania oraz niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe.

r   e   k   l   a   m   a

Praca z MakeBD ogranicza się w zasadzie jedynie do zdefiniowania plików wideo, które chcielibyśmy umieścić w kompilacji BD. Aplikacja wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść" znacznie upraszczającą proces wczytywania większych ilości plików do konwersji. Dostępne opcje konfiguracyjne pozwalają wybrać lokalizację, w której zapisana zostanie struktura dysku Blu-ray oraz jego etykietę.

Użytkownik opcjonalnie skorzystać może z gotowego stylu menu, które dodatkowo uatrakcyjni projekt wyświetlany w domowym zaciszu i uprości nawigację pomiędzy poszczególnymi jego składnikami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.