Manic Digger

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Manic Digger to rozwijany od wielu lat projekt, którego oprawa oraz założenia rozgrywki mocno przypominają popularnego Minecrafta. Tym, co odróżnia grę od bezpośredniego konkurenta to fakt, że jest w pełni darmowa, a przy tym nastawiona przede wszystkim na szwendanie się po okolicy i niszczenie oraz budowanie świata. Obsługuje również jednak rozgrywkę po sieci, gdzie zasady radosnej zabawy mogą być zupełnie różne...

W podstawowym trybie wkraczamy do losowo wygenerowanego kanciastego świata i odciskamy na nim swoje artystyczne piętno. Nie potrzebujemy żadnych specjalnych narzędzi. Możemy dowolnie likwidować bloczki z różnych materiałów oraz stawiać nowe, dostępne z podręcznej palety opcji. Wygenerowane otoczenie zostaje zapisane do pliku utworzonego na samym początku rozgrywki, więc nic nam nie zginie. Wszystko od nowa zacząć można zaś po prostu poprzez zapisanie pliku o całkiem innej nazwie.

Więcej radości daje wskoczenie na jeden z serwerów multiplayer. Tutaj, poza starannie poskładanymi do kupy krajobrazami do pooglądania czy całymi miastami, które sami możemy rozbudować lub zrujnować, pojawiają się także alternatywne tryby zabawy. Manic Digger potrafi być równie dobrze przykładowo oszczędną graficznie strzelanką. Warto podkreślić, że ten projekt rozwijany jest również w wersjach dla Linuksa i OS X. Uruchomiono ponadto jego eksperymentalną wersję pod przeglądarki internetowe.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo 1.86 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 7600 GT

Uwaga!

Do zabawy po sieci potrzebne będzie zarejestrowanie darmowego konta na liście serwerów. W przeciwnym wypadku nie będzie możliwe dołączenie się do zabawy wieloosobowej w grze. Tryb dla samotników nie wymaga posiadania takiego konta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!