ManicTime 3.1.1.0

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

ManicTime to program do śledzenia aktywności użytkownika na smartfonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android. Z powodzeniem można go wykorzystać zarówno w domu, jak również w małych lub większych przedsiębiorstwach.

Za sprawą ManicTime będziemy monitorować aktywność użytkowników (czas pracy z danym programem, lista odwiedzonych stron internetowych, uruchomione aplikacje, itd.). Jednocześnie narzędzie może posłużyć również do pozyskania informacji na temat bezczynności danej osoby. Korzystając z programu w firmie otrzymamy wówczas znak, że dany pracownik nie znajduje się przy stanowisku (bo np. wyszedł na przerwę).

Wszystkie informacje zebrane przez ManicTime są prezentowane w przejrzystej formie za pomocą wykresu graficznego. Dodatkowo można utworzyć raport aktywności wybranego użytkownika i zapisać go na przykład w programie Microsoft Excel. Może to okazać się niezwykle przydatne, kiedy chcemy dowiedzieć się, z jakiego programu najczęściej korzysta dziecko i ile czasu spędza przy tablecie.

ManicTime został skonstruowany tak, by wszystkie dane były przechowywane lokalnie, co w praktyce oznacza, że nie wymaga połączenia z Internetem i tak samo działa w trybie offline, jak i online.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!