reklama

MapaMap z danymi batymetrycznymi Wielkich Jezior Mazurskich

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Z wydania 7.7 oprogramowania do nawigacji MapaMap skorzystać mogą nie tylko kierowcy, ale również żeglarze i wędkarze, którzy zapuszczają się na Wielkie Jeziora Mazurskie. Wprowadzonym w tej wersji mapom z III kwartału tego roku towarzyszą bowiem szczegółowe dane dotyczące głębokości. Izobaty prezentowane są w identyczny sposób, jak oznaczone zostało ukształtowanie terenu w górach.

Ciekawostką, która zainteresuje kierowców, jest kolejna pomoc przy unikaniu fotoradarów. Nawigacja nie tylko ostrzeże o zbliżaniu się do ukrytego rejestratora, ale także odpowie na pytanie, które wiele osób zadaje sobie za kółkiem: Do ilu zwolnić? Poinformuje o tym komunikat głosowy, przy okazji zbliżania się do fotoradaru. Ponadto, na wszystkich drogach krajowych i w 150 miastach oprogramowanie ostrzegać będzie komunikatem graficznym o przekroczeniu prędkości, nawet jeśli w okolicy nie ma rejestratora.

Nowa MapaMap to także 2300 km nowych dróg, ponad 6 tysięcy nowych adresów, 3254 nowe POI, 2647 km nowych szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych, 1200 nowych tablic drogowych i 19 nowych stref płatnego parkowania.

MapaMap dla Polski i Europy jest dostępna w sklepie Play i można testować ją za darmo przez 7 dni. Inne produkty związane z tą nawigacją można znaleźć na stronie producenta.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama