reklama

Mapy Google: Street View zawitał właśnie do Europy

Strona główna Aktualności

O autorze

Opcja Street View dostępna w Mapie Google zawitała właśnie do Europy, dając użytkownikom możliwość obejrzenia szczegółowych zdjęć ulic 3500-kilometrowej trasy, na której rozgrywany jest od wielu lat wyścig kolarski Tour de France.

Wspomniana opcja nie jest niestety dostępna w niektórych przypadkach w polskiej wersji interfejsu Map Google. Wszyscy zainteresowani, chcący poznać jej możliwości będą zmuszeni zmienić ustawienia językowe aplikacji na angielską, tak aby funkcja Street View stała się dla nich aktywna. Następnie chcąc prześledzić pierwszą w Europie lokalizacje, dostępną wraz z szczegółowymi zdjęciami należy odnaleźć na mapie Francje, gdzie widoczne będą niebieskie linie, które oznaczają trasę dostępną w Street View. Wykorzystując maksymalne zbliżenie mapy, ustawiamy wirtualnego ludzika w miejscu, gdzie chcemy zacząć naszą podróż i rozpoczynamy "zwiedzanie".

Więcej informacji na temat opcji Street View znaleźć można jej na oficjalnej stronie. Dostępna jest tam również krótka prezentacja, ukazująca możliwości tejże funkcji.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama