Mario Kart Tour Mario Kart Tour 2.8.0

Strona główna Android Gry Wyścigi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mario Kart Tour to gra wyścigowa ze słynnym hydraulikiem w roli głównej. Produkcja autorstwa firmy Nintendo została udostępniona w module free-to-play, więc można ją pobrać zupełnie za darmo.

Nowa gra z serii Mario Kart

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, Mario rozpoczyna wycieczkę, podczas której wspólnie ze swoimi przyjaciółmi odwiedzi rozmaite zakątki naszego globu, takie jak np. Paryż, Londyn, Nowy Jork czy Tokio. Co ciekawe, dostępne trasy zmieniają się co dwa tygodnie. Gra oferuje łącznie 20 grywalnych postaci do odblokowania (nie tylko Mario, ale także Peach, Yoshi, Daisy, Toad, Donkey Kong, itd.).

Dla każdego

Przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki twórcy Mario Kart Tour wyjaśniają zasady sterowania w krótkim tutorialu, z którego dowiadujemy się między innymi, że opiera się ono na przesuwaniu palcem po ekranie. W lewo i prawo sterujemy autem, natomiast w górę i w dół używamy przedmiotów. Mowa tutaj o power-upach, dzięki którym możemy eliminować rywali, latać i nie tylko.

No, prawie…

Warto dodać, że Mario Kart Tour wymaga nie tylko posiadania odpowiedniego modelu smartfona lub tabletu, ale także konta Nintendo i stałego dostępu do internetu. W trakcie rozgrywki natkniemy się na reklamy oraz system transakcji cyfrowych, dzięki któremu będziemy mogli zakupić dodatkową zawartość za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy:

  • zręcznościowa gra wyścigowa firmy Nintendo
  • Mario, Peach, Yoshi, Donkey Kong i wiele innych, grywalnych postaci
  • bardzo proste sterowanie
  • możliwość odblokowywania nowych bohaterów, tras i nie tylko
  • free-to-play

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!