MediBang Paint Pro MediBang Paint Pro 26.0

Strona główna Windows Grafika Programy do malowania
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MediBang Paint Pro to bezpłatny program graficzny do rysowania komiksów na komputerach osobistych z systemem operacyjnym Windows oraz Mac OS.

Korzystanie z samego narzędzia nie powinno sprawić problemów. MediBang Paint Pro umożliwia łatwe tworzenie ramek komiksowych i rysowanie w nich dowolnych postaci czy obiektów za pomocą dostępnych komponentów (pędzli, gumek, edytora gradientów, narzędzi wypełniania, etc.). Program zawiera ponad 700 rozmaitych dodatków do wykorzystania w trakcie pracy nad swoim dziełem.

Na samym początku MediBang Paint Pro onieśmiela liczbą dostępnych opcji, lecz nowoczesny interfejs użytkownika, mimo faktu, że produkt należy do mocno rozbudowanych, jest wyjątkowo przejrzysty i łatwy w obsłudze. Pod kilkoma względami budzi skojarzenia z najpopularniejszym komercyjnym edytorem graficznym, czyli Adobe Photoshop.

MediBang Paint Pro pozwala na edycję kilku plików jednocześnie i pracę na warstwach; umożliwia także na pracę kilku grafikom nad jednym projektem w tym samym czasie. Jeżeli dysponujemy już gotowymi fragmentami, które chcielibyśmy w nim umieścić, możemy je zaimportować z MangaName.

Bez obaw - autorzy MediBang Paint Pro zadbali również o bezpieczeństwo użytkownika. Narzędzie korzysta z "chmury", dzięki czemu bardzo szybko można utworzyć kopię zapasową swoich plików graficznych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!