r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MediBang Paint Pro 13.1

Strona główna Windows Grafika Programy do malowania

MediBang Paint Pro to bezpłatny program graficzny do rysowania komiksów na komputerach osobistych z systemem operacyjnym Windows oraz Mac OS.

Galeria programu

Korzystanie z samego narzędzia nie powinno sprawić problemów. MediBang Paint Pro umożliwia łatwe tworzenie ramek komiksowych i rysowanie w nich dowolnych postaci czy obiektów za pomocą dostępnych komponentów (pędzli, gumek, edytora gradientów, narzędzi wypełniania, etc.). Program zawiera ponad 700 rozmaitych dodatków do wykorzystania w trakcie pracy nad swoim dziełem.

Na samym początku MediBang Paint Pro onieśmiela liczbą dostępnych opcji, lecz nowoczesny interfejs użytkownika, mimo faktu, że produkt należy do mocno rozbudowanych, jest wyjątkowo przejrzysty i łatwy w obsłudze. Pod kilkoma względami budzi skojarzenia z najpopularniejszym komercyjnym edytorem graficznym, czyli Adobe Photoshop.

MediBang Paint Pro pozwala na edycję kilku plików jednocześnie i pracę na warstwach; umożliwia także na pracę kilku grafikom nad jednym projektem w tym samym czasie. Jeżeli dysponujemy już gotowymi fragmentami, które chcielibyśmy w nim umieścić, możemy je zaimportować z MangaName.

Bez obaw - autorzy MediBang Paint Pro zadbali również o bezpieczeństwo użytkownika. Narzędzie korzysta z "chmury", dzięki czemu bardzo szybko można utworzyć kopię zapasową swoich plików graficznych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

muCommander, CRYENGINE, Zero Install, Fiddler i ApplePi Baker – najciekawsze programy tygodnia

15
OPROGRAMOWANIE 03.09.2016 | Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji, tym razem kierowany głównie do zaawansowanych użytkowników i programistów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje. muCommander Na początek przypomnę o dwupanelowym menedżerze plików muCommander dla Windowsa i Maca. Program ten jest rozwijany w żółwim tempie, ale w dobiegającym końca tygodniu pojawiła się wersja 0.9.1 RC. Wiemy więc, że muCommander nie został porzucony, na co wskazywałyby 4 lata bez nowych wydań…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.