MediaGet MediaGet 2.01.3824

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

MediaGet to cieszący się coraz większym uznaniem wśród użytkowników na całym świecie program, służący do pobierania różnego rodzaju oprogramowania, gier i multimediów za pośrednictwem sieci BitTorrent.

Program wyposażony został w prosty, a jednocześnie dopracowany i wygodny w użyciu interfejs graficzny. Ważnym jego elementem jest wbudowana wyszukiwarka torrentów, która ułatwia wyszukiwanie interesujących użytkownika danych i obejmuje swoim działaniem kilka najpopularniejszych serwisów z torrentami. Po kliknięciu na wybraną pozycję listy wyników wyszukiwania wyświetlane są informacje o plikach, do których odniesienie zawiera torrent.

Wszelakie pobrane przez MediaGet pliki umieszczane są w specjalnej bibliotece ("mediatece"), gdzie znaleźć je można w odpowiadających im kategoriach (muzyka, filmy, programy, gry). Użytkownik może wybrane pliki dowolnie przenosić pomiędzy kategoriami. Nie zabrakło również wbudowanego odtwarzacza multimedialnego pozwalającego na odtwarzanie muzyki i filmów z dysku komputera, jak również tych, które do nie zostały jeszcze do końca pobrane.

Podobnie jak większość konkurencyjnych narzędzi tego typu, także MediaGet oferuje możliwość definiowania szybkości pobierania i wysyłania danych, maksymalnej liczby połączeń ogółem oraz w odniesieniu do pojedynczego torrentu. Program obsługuje serwery proxy, a także co istotne pozwala na realizowanie bezpiecznych połączeń poprzez VPN (funkcja ta niestety wymaga wykupu specjalnego vouchera). Zaletą MediaGet jest znikome zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!