r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Megabajtowy wyścig polskich portali

Strona główna Aktualności

Jak informuje portal Gazeta.pl, jesteśmy właśnie świadkami rozpoczęcia swoistego wyścigu na megabajty skrzynek pocztowych e-mail.

"Pierwsze olbrzymie polskie skrzynki e-mail" - tak Interia.pl zatytułowała wtorkowy poranny komunikat o dziesięciokrotnym powiększeniu darmowych skrzynek e-mail do 100 MB (portal powiększył także konta płatne - najdroższe mają teraz nawet 1 GB pojemności). Minęło zaledwie kilka godzin i krakowską spółkę przelicytował pod tym względem warszawski portal o2.pl, który zwiększył pojemność skrzynek z 20 do aż do 250 MB. Jest to obecnie największe darmowe konto e-mail w polskich portalach. Jednocześnie oba portale zwiększyły dopuszczalną wielkość pojedynczej przesyłki elektronicznej - o2.pl do 20MB, Interia do 10 MB.

Czy teraz do kuszenia internautów wielkością elektronicznej skrzynki pocztowej przyłączą się inne polskie portale? Wiecej na ten temat można przeczytać tutaj.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.