Biznesowe aplikacje Google za darmo dla polskich organizacji non-profit

Biznesowe aplikacje Google za darmo dla polskich organizacji non‑profit

Biznesowe aplikacje Google za darmo dla polskich organizacji non-profit
05.02.2015 16:32

Na blogu Google Polska pojawiła się informacja, ze od dziś dostęp do szeregu płatnych dla firm usług i aplikacji Google będzie dla organizacji non-profit całkowicie darmowy. Polska znalazła się zatem w gronie zaledwie 12 krajów z całego świata, obok Japonii, USA, Australii czy Francji, w którym taki program został uruchomiony.

Dotychczas darmowa była jedynie usługa Google Ad Grants dająca możliwość przeprowadzania kampanii reklamowych w systemie AdWords o wartości 10 tysięcy dolarów miesięcznie. Dziś do tego grona dołączyły Google Apps wraz z Kalendarzem, Dyskiem i Gmailem oraz możliwość bezpłatnego prowadzenia firmowego konta YouTube, co z pewnością ułatwi funkcjonowanie licznym organizacjom pożytku publicznego.

Obraz

Przedsięwzięcie zostało wprowadzone w życie we współpracy z fundacją TechSoup zajmującą się zapewnianiem organizacji non-profit wsparcia technicznego na globalną skalę. Oczywiście, aby skorzystać z darmowych usług i produktów Google konieczne jest spełnienie warunków, które są dostępne na stronie google.pl/nonprofits. Tam również można zgłosić chęć uczestnictwa organizacji w programie.

Google deklaruje, że celem programu jest możliwość udzielenia inicjatywom o filantropijnym charakterze dostępu do narzędzi, na które w innych warunków nie byłoby je stać. Łatwo się domyślić, że dla organizacji, których źródłem utrzymania są wpłaty darczyńców, możliwość trafienia do jak najszerszego grona odbiorców jest bezcenna.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)