Mekorama 1.1

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mekorama to bardzo ciekawa, wciągająca gra logiczna. Do dyspozycji użytkownika jest 50 plansz, a na każdej z nich sterujemy robotem i prowadzimy go do wyjścia.

W grze na planszach znajdziemy budynki w widoku 3D, pełne zakamarków, ruchomych elementów, schodów i innych przeszkód. Kierujemy robotem, prowadząc go do wskazanego punktu, w którym dana misja zostanie zakończona. Sterowanie jest bardzo proste: wystarczy dotknąć wybrane miejsce budynku, aby skierować tam robota, a ruchome klocki przesuniemy za pomocą przeciągnięcia palcem po ekranie urządzenia.

Każdy kolejny zaliczony poziom odblokuje dostęp do kolejnych, a poziom trudności rośnie wraz z postępami w grze. Wszystko dzieje się na ładnie wykonanych planszach, a zabawie towarzyszy przyjemna, spokojna muzyka.

Mekorama to aplikacja dla tych, którzy szukają nie tylko wciągającej zabawy na urządzeniu mobilnym, ale też lubią zrelaksować się za pomocą łamigłówek.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Faktura, Brave Exvius, OpenEmu, Mekorama i Dopamine – najciekawsze programy tygodnia

10
09.07.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Tym razem mam dla Was programy użyteczne i praktyczne. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Dopamine Dopamine to estetyczny i bardzo prosty odtwarzacz muzyki dla Windowsa, świetnie pasujący wyglądem do „dziesiątki”. Odtwarzacz ma możliwość zarządzania biblioteką utworów, poradzi sobie z plikami w formatach WAV, MP3, OGG, FLAC, WMA i M4A/AAC. Dopamine pozwala przeglądać kolekcję według albumów, gatunków, wykonawców, osobnych piosenek, a także…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza