r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Menadżer plików

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików

Menadżer plików, jak sama nazwa wskazuje, pozwala użytkownikowi na zarządzanie plikami na urządzeniu mobilnym. Podstawowe oferowane operacje to wyświetlanie szczegółów plików (w tym atrybuty i suma kontrolna md5), ich otwieranie i edycja, kopiowanie, usuwanie, przenoszenie i zmiana nazwy. Na tym jednak możliwości managera się nie kończą, pozwala on na znacznie więcej.

Galeria programu

Dzięki managerowi plików wybrane pliki znajdujące się w pamięci urządzenia mogą zostać umieszczone na liście ulubionych w celu szybszego dostępu. Menadżer obsługuje również kompresowanie do formatu zip i wypakowywanie już istniejących archiwów. Dodatkowe możliwości to panel sieci, w którym możliwe są połączenia LAN, FTP, szyfrowane FTPS, SFTP, a także poprzez WebDAV. Aplikacja oferuje również możliwość połączenia z takimi usługami takimi jak Dropbox, Google Drive czy SkyDrive.

Możliwe jest także wyszukiwanie plików w katalogu bieżącym i na całej karcie pamięci. Dodatkowymi atutami są sortowanie po atrybutach, oraz przedstawianie informacji-analizy wykorzystania miejsca w aktualnym katalogu. Aplikacja pozwala na przeglądanie plików ukrytych, może również wykorzystać uprawnienia root do modyfikacji plików systemowych, dzięki czemu jest przydatna także dla osób dokonujących zmian w systemie Android. Aplikacja pomimo naprawdę sporych możliwości jest udostępniana zupełnie bezpłatnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.