Menadżer plików Menadżer plików

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

Menadżer plików, jak sama nazwa wskazuje, pozwala użytkownikowi na zarządzanie plikami na urządzeniu mobilnym. Podstawowe oferowane operacje to wyświetlanie szczegółów plików (w tym atrybuty i suma kontrolna md5), ich otwieranie i edycja, kopiowanie, usuwanie, przenoszenie i zmiana nazwy. Na tym jednak możliwości managera się nie kończą, pozwala on na znacznie więcej.

Dzięki managerowi plików wybrane pliki znajdujące się w pamięci urządzenia mogą zostać umieszczone na liście ulubionych w celu szybszego dostępu. Menadżer obsługuje również kompresowanie do formatu zip i wypakowywanie już istniejących archiwów. Dodatkowe możliwości to panel sieci, w którym możliwe są połączenia LAN, FTP, szyfrowane FTPS, SFTP, a także poprzez WebDAV. Aplikacja oferuje również możliwość połączenia z takimi usługami takimi jak Dropbox, Google Drive czy SkyDrive.

Możliwe jest także wyszukiwanie plików w katalogu bieżącym i na całej karcie pamięci. Dodatkowymi atutami są sortowanie po atrybutach, oraz przedstawianie informacji-analizy wykorzystania miejsca w aktualnym katalogu. Aplikacja pozwala na przeglądanie plików ukrytych, może również wykorzystać uprawnienia root do modyfikacji plików systemowych, dzięki czemu jest przydatna także dla osób dokonujących zmian w systemie Android. Aplikacja pomimo naprawdę sporych możliwości jest udostępniana zupełnie bezpłatnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!