r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Menedżer Haseł SafeInCloud 17.0.5

Strona główna Android Bezpieczeństwo Menedżery haseł
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Menedżer Haseł SafeInCloud to rozbudowana aplikacja, służąca do zarządzania hasłami oraz kodami PIN użytkownika.

Galeria programu

Autorzy programu mocno stawiają na bezpieczeństwo danych użytkownika, co daje się odczuć już w pierwszym kontakcie z aplikacją. Nie pozwala ona bowiem na robienie zrzutów ekranu i nie oferuje włączenia takiej opcji w ustawieniach. Początek przygody z SafeInCloud daje więc podstawy sądzić, że nasze hasła oraz kody PIN będą w niej dobrze zabezpieczone.

Usługa wykorzystuje szyfrowanie 256-bit Advanced Encryption Standard. To obecnie jedno z najmocniejszych zabezpieczeń stosowanych do ochrony danych. Naszą bazę danych możemy synchronizować z wybraną chmurą, np. Google Drive, Dropbox, OneDrive lub Yandex Dysk. Synchronizacja jest objęta szyfrowaniem, nie ma więc powodu do obaw, że nasze poufne dane o hasłach trafią do usług, które często są krytykowane za kiepski poziom ochrony prywatności użytkownika.

W SafeInCloud możemy ustawić jeden z dwóch motywów graficznych, a oba nawiązują do stylistyki Material Design. Można też pobrać dane z innego menadżera haseł, jeśli korzystaliśmy wcześniej z tego typu oprogramowania. Aplikacja oferuje też generator haseł, a także system analizujący, czy nasze hasła są odpowiednio skomplikowane i jak długo może potrwać ich złamanie. Z kolei posiadacze smartfonów z czytnikiem linii papilarnych mogą skorzystać z opcji odblokowywania aplikacji za pomocą odcisku palca.

Dopełnieniem mobilnej wersji SafeInCloud jest aplikacja desktopowa na Windows i Mac, a także dodatki do przeglądarek internetowych: Chrome, Firefox i Opera. Za pomocą aplikacji desktopowej możemy zarządzać naszymi danymi, a dodatki do przeglądarek oferują opcję autouzupełniania haseł i numerów PIN, które przechowujemy za pomocą SafeInCloud.

Wersja Pro aplikacji kosztuje ok. 25 zł. Otrzymamy w niej dostęp do następujących funkcji: synchronizacji bazy danych z chmurą, generator haseł, załączanie obrazów, opcję szybkiego odblokowywania aplikacji, logowanie za pomocą odcisku palca, aplikację Android Wear, możliwość włączenia auto-uzupełniania w przeglądarce Google Chrome, możliwość tworzenia oraz przywracania kopii zapasowej i opróżnianie schowka po upływie określonego czasu. Z wszystkich funkcji Pro możemy korzystać przez dwa tygodnie po zainstalowaniu bezpłatnej wersji programu Menadżer Haseł SafeInCloud.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zabezpiecz swoje dane na telefonie w Światowy Dzień Backupu

21
OPROGRAMOWANIE 31.03.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Zawsze jest dobry czas na to, aby zadbać o bezpieczeństwo danych w smartfonie i tablecie, tworząc kopię zapasową. W końcu to bowiem z tej kategorii urządzeń dane giną najłatwiej. Ale dzisiaj, w Światowy Dzień Backupu, zainteresować się tą kwestią warto tym bardziej. Mamy więc dla Was zestaw dobrych programów, dzięki którym Wasze cenne informacje już nigdy nie przepadną. Co spędza sen z powiek wielu posiadaczom smartfonów lub tabletów? Pierwszy koszmar to taki, w którym nasze urządzenie zostanie skradzione, a złodziej je spienięży zanim zostanie namierzony i drogocennego sprzętu już nie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.