WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceSafeInCloud
SafeInCloud ikona

SafeInCloud22.2.3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Menadżer Haseł SafeInCloud to bezpłatny program, służący do zarządzania danymi gromadzonymi w usłudze SafeInCloud.

Program możemy pobrać za darmo, ale warto pamiętać, że liczba jego funkcji będzie uzależniona od tego, czy zdecydowaliśmy się zapłacić za pełną wersję aplikacji SafeInCloud na Androida lub iOS. Jedną z funkcji dostępnych tylko w wersji Premium jest m.in. synchronizacja danych między urządzeniami i systemami operacyjnymi. Dlatego to, co będzie potrafił program desktopowy na Windows, zależeć będzie w dużej mierze od tego, czy kupimy dostęp do pełnej wersji usługi.

Korzystając z programu SafeInCloud na Windows będziemy mogli głównie zarządzać naszymi hasłami, kodami PIN i innymi ważnymi danymi, które powierzyliśmy usłudze. Informacje można grupować, dodawać im etykiety i w ten sposób je porządkować. Program zawiera też generator haseł, który pozwala przyporządkować je do konkretnej usługi, np. do Facebooka lub do konta Google. Program umożliwia też konfigurację synchronizacji naszych danych z wybraną chmurą, np. Dropboxem lub Google Drive. Dane są zabezpieczone przy pomocy szyfrowania 256-bit Advanced Encryption Standard.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentSafeInCloud
Liczba pobrań1 427
Data aktualizacji28 lip 2022
Rozmiar pliku12.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SafeInCloud ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)