iOSBezpieczeństwoMenedżery hasełPassword Manager SafeInCloud
Password Manager SafeInCloud ikona

Password Manager SafeInCloud

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Password Manager SafeInCloud to rozbudowana aplikacja, służąca do zarządzania hasłami oraz kodami PIN użytkownika. Program przeznaczony jest na iPady, iPhone'y oraz iPady Touch.

Autorzy programu mocno stawiają na bezpieczeństwo danych użytkownika, co daje się odczuć już w pierwszym kontakcie z aplikacją. Nie pozwala ona bowiem na robienie zrzutów ekranu i nie oferuje włączenia takiej opcji w ustawieniach. Początek przygody z SafeInCloud daje więc podstawy sądzić, że nasze hasła oraz kody PIN będą w niej dobrze zabezpieczone.

Usługa wykorzystuje szyfrowanie 256-bit Advanced Encryption Standard. To obecnie jedno z najmocniejszych zabezpieczeń stosowanych do ochrony danych. Naszą bazę danych możemy synchronizować z wybraną chmurą, np. Google Drive, Dropbox, OneDrive lub Yandex Dysk. Synchronizacja jest objęta szyfrowaniem, nie ma więc powodu do obaw, że nasze poufne dane o hasłach trafią do usług, które często są krytykowane za kiepski poziom ochrony prywatności użytkownika.

W SafeInCloud możemy ustawić jeden z dwóch motywów graficznych: jasny lub ciemny. Można też pobrać dane z innego menadżera haseł, jeśli korzystaliśmy wcześniej z tego typu oprogramowania. Aplikacja oferuje też generator haseł, a także system analizujący, czy nasze hasła są odpowiednio skomplikowane i jak długo może potrwać ich złamanie. Ciekawą opcją jest możliwość odblokowania programu przy użyciu funkcji TouchID.

Dopełnieniem mobilnej wersji SafeInCloud jest aplikacja desktopowa na Windows i Mac, a także dodatki do przeglądarek internetowych: Chrome, Firefox i Opera. Za pomocą aplikacji desktopowej możemy zarządzać naszymi danymi, a dodatki do przeglądarek oferują opcję autouzupełniania haseł i numerów PIN, które przechowujemy za pomocą SafeInCloud.

Wersja Pro aplikacji kosztuje w App Store ok. 5 dolarów. Płacąc, otrzymamy dostęp do następujących funkcji: synchronizacji bazy danych z chmurą, generator haseł, załączanie obrazów, opcję szybkiego odblokowywania aplikacji, logowanie za pomocą odcisku palca, aplikację na smart zegarki Apple Watch, możliwość włączenia auto-uzupełniania w przeglądarce Google Chrome, możliwość tworzenia oraz przywracania kopii zapasowej i opróżnianie schowka po upływie określonego czasu. Z wszystkich funkcji Pro możemy korzystać przez dwa tygodnie po zainstalowaniu bezpłatnej wersji programu Menadżer Haseł SafeInCloud.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSafeInCloud
Liczba pobrań173
Data aktualizacji28 sie 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Password Manager SafeInCloud ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)