Meteo ICM Meteo ICM 0.4.0

Strona główna Android Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

Meteo ICM to niewielka aplikacja dla urządzeń mobilnych z Androidem, która na bazie danych udostępnianych przez serwis meteo.pl wyświetla numeryczną prognozę pogody dla wybranej miejscowości.

Aplikacja po uruchomieniu wymaga od użytkownika zdefiniowania lokalizacji, dla której prezentowane będą dane metrologiczne. Dokonać tego można na jeden z 3 sposobów - z użyciem listy miejscowości, wbudowanej wyszukiwarki lub mapy. Nasza pozycja może być również pobrana automatycznie przez GPS, jak również możemy tworzyć listy ulubionych lokalizacji.

Meteo ICM pozwala wyświetlać modele UM i COAMPS, które dostarczają odpowiednio prognozę na 60 lub 80 godzin na przód. Prezentowane meteogramy zawierają bardzo szczegółowe informacje o warunkach meteorologicznych: spodziewanych opadach, temperaturze, ciśnieniu, wietrze czy zachmurzeniu z uwzględnieniem godziny, w której mogą one wystąpić.

Aplikacja daje również dostęp do oficjalnego komentarza od synoptyka z ICM (Uniwersytetu Warszawskiego) i oferuje konfigurowalny widżet możliwy do wyświetlenia na ekranie głównym smartfona lub tabletu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!