MetroTextual 2.0.1

Strona główna Windows Programowanie Edytory dla programistów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

MetroTextual to minimalistyczny edytor tekstu kierowany do programistów i webmasterów. Jego wygląd bazuje na interfejsie Modern UI, a całość stworzona została z dużym naciskiem na szybkość działania i wygodę obsługi.

Aplikacja z powodzeniem pretendować może do roli zamiennika wbudowanego w Windowsie notatnika. Oferuje ona kilka rozwiązań, których próżno szukać w systemowym edytorze tekstu, a które na pewno usprawnią pracę wszelakiego rodzaju programistów. MetroTextual wyposażony został w mechanizm kolorowania składni języków Markdown, HTML, CSS, JavaScript, Asembler, C#, Visual Basic, Python, Postgre SQL, XML i MSSQL, numerowanie linii oraz opcję autozapisu. Nie zabrakło również obsługi stylów, pozwalających dostosować kolorystykę interfejsu do indywidualnych preferencji użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #3 16.05.2016 23:04

Średni w każdym calu.

Piesek64   9 #2 27.04.2014 09:28

@uwazny (niezalogowany): Asystent pobierania pobiera tylko z oficjalnych serwerów aplikacje i gdy user przeoczy coś jedynie są instalowane jeszcze śmieci (toolbary itp.). Nie wiem dlaczego myślisz że dzięki temu jest z dodatkowymi komponentami.

  #1 03.11.2013 16:24

Producent nie pozwala na publikację programu w postaci rozbudowanej dodatkowymi komponentami (mowa o asystencie pobierania). Po raz kolejny łamiecie umowę licencyjną aplikacji. Jakiś komentarz w tej sprawie (oprócz wyłączenia samego asystenta)?