r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Apps 3.0.1.39226

Strona główna Android Wiadomości Inne programy informacyjne

Microsoft Apps to aplikacja dedykowana głównie użytkownikom usług firmy Microsoft. Zawiera w sobie zbiór do wszystkich programów tego producenta.

Galeria programu

Główny ekran aplikacji dzieli się na dwie części. Pierwsza to zbiór kategorii tematycznych, dzięki którym możemy przeszukiwać bazę programów i gier Microsoftu na Androida. Druga z nich to proponowane aplikacje, które warto zainstalować.

W obu przypadkach wybranie konkretnej z nich przekieruje nas do sklepu Google Play. Aplikacja Microsoft Apps jest dostępna za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft tworzy własny katalog aplikacji w Google Play. Tylko po co?

25
OPROGRAMOWANIE 19.12.2015 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Walka producentów aplikacji o sympatię użytkowników i ich dane czasem nabiera co najmniej dziwnego charakteru. Dobrze widać to dzięki najnowszemu programowi od Microsoftu o nazwie Apps, który właśnie zadebiutował w sklepie Google Play. Apps to program wręcz banalny w swojej prostocie. Jest bowiem listą aplikacji od Microsoftu, które możemy zainstalować na naszym urządzeniu z Androidem. Ujęto na niej zarówno autorskie produkty Microsoftu (jak Office Lens, Arrow Launcher i Hyperlapse), jak też programy stworzone przez innych producentów, które dopiero po jakimś czasie zostały kupione przez…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.