Microsoft: Bez publicznej bety SP1 do Visty

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft poinformował społeczność za pośrednictwem Stevena Binka, że nie planuje uruchomienia publicznego programu beta dla Service Pack 1 do systemu Windows Vista - ani w tym miesiącu, ani w najbliższej przyszłości. Tym samym daje do zrozumienia, że program beta SP1 będzie ograniczony jedynie do bardzo wąskiej grupy zaawansowanych użytkowników.

Wspominana beta ma się pojawić jeszcze w tym roku, ale Microsoft nie precyzuje daty. Przy okazji korporacja przypomniała, że wszystkie ważne aktualizacje są dystrybuowane już teraz przez Windows Update - choć Service Pack będzie je również oczywiście zawierał. Na końcu komunikatu podano, że od chwili premiery z systemem Windows Vista zgodnych jest już ponad 2,1 miliona urządzeń, logo zgodności uzyskało też 2 tysiące aplikacji.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję