Microsoft zaktualizuje To-Do: listy zadań będzie można edytować ze znajomymi

Microsoft zaktualizuje To-Do: listy zadań będzie można edytować ze znajomymi

Microsoft zaktualizuje To-Do: listy zadań będzie można edytować ze znajomymi
Oskar Ziomek
29.05.2018 19:19

Microsoft zabrał się za aktualizowanie aplikacji To-Do pozwalającej w wygodny sposób tworzyć listy zadań do wykonania. Od dłuższego czasu po Sieci krążyły doniesienia, że w programie wkrótce pojawi się możliwość udostępniania list innym użytkownikom. Teraz te informacje nie są już tylko plotkami i domysłami, Microsoft potwierdził je swoim wpisem na stronie pomocy technicznej dla produktów z pakietu Office.

Nowa funkcja udostępniania notatek nosi w oryginale nazwę List Sharing i pozwala wygenerować link do wybranej listy, który można później udostępnić znajomemu. Od tego momentu edycja elementów na liście będzie możliwa przez więcej osób. Po zakończonej edycji udostępnianie można wyłączyć. Pozostałe osoby stracą wówczas przydzielony wcześniej dostęp do listy.

Udostępnianie notatek w To-Do, źródło: Microsoft.
Udostępnianie notatek w To-Do, źródło: Microsoft.

Funkcja pojawi się w aplikacji To-Do w wersji 1.32. Microsoft informuje, że udostępnianie listy pojawi się nie tylko na komputerach z Windowsem, ale także w aplikacjach dla Androida i iOS-a. Aktualizacje mają zacząć trafiać do użytkowników na początku czerwca, zaś do połowy miesiąca nowa funkcja ma już być dostępna dla większości użytkowników.

Program Microsoft To-Do można pobrać za pośrednictwem naszego katalogu oprogramowania. Do wyboru wersja na Windowsa, Androida oraz iOS-a.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)