Microsoft Desktops 2.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Microsoft Desktops to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie, służące do tworzenia wirtualnych pulpitów w systemie Windows.

Wchodzi ono w skład pakietu Sysinternals Suite, jest bardzo proste w obsłudze i daje użytkownikowi możliwość stworzenia maksymalnie 4 wirtualnych pulpitów. Na każdym z nich grupować możemy wybrane aplikacje, gry itp., a przełączanie odbywa się za pośrednictwem ikony ulokowanej w zasobniku systemowym lub zdefiniowanych w ustawieniach narzędzia skrótów klawiszowych.

Microsoft Desktops nie wymaga wstępnej konfiguracji i gotowe jest do działania tuż po uruchomieniu. Wirtualne pulpity dostępne mogą być w wybranych przez nas momentach lub podczas każdego uruchomienia systemu operacyjnego (w ustawieniach dostępna jest opcja, pozwalająca na samoczynne uruchamianie narzędzia podczas każdego startu Windowsa).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!