r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Desktops 2.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Microsoft Desktops to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie, służące do tworzenia wirtualnych pulpitów w systemie Windows.

Wchodzi ono w skład pakietu Sysinternals Suite, jest bardzo proste w obsłudze i daje użytkownikowi możliwość stworzenia maksymalnie 4 wirtualnych pulpitów. Na każdym z nich grupować możemy wybrane aplikacje, gry itp., a przełączanie odbywa się za pośrednictwem ikony ulokowanej w zasobniku systemowym lub zdefiniowanych w ustawieniach narzędzia skrótów klawiszowych.

Microsoft Desktops nie wymaga wstępnej konfiguracji i gotowe jest do działania tuż po uruchomieniu. Wirtualne pulpity dostępne mogą być w wybranych przez nas momentach lub podczas każdego uruchomienia systemu operacyjnego (w ustawieniach dostępna jest opcja, pozwalająca na samoczynne uruchamianie narzędzia podczas każdego startu Windowsa).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zamień swoje obecne „okienka” w Windows 9. Część pierwsza: wirtualne pulpity

68
OPROGRAMOWANIE 13.08.2014 | Łukasz Tkacz

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, Windows 9 przyniesie nam dosyć istotne zmiany w interfejsie użytkownika. Zniknie tzw. pasek Zaklęć, w zamian użytkownicy mają otrzymać wirtualne pulpity, podobne do tych znanych z pulpitu Unity w Ubuntu. Czy coś jednak stoi na przeszkodzie, aby już dzisiaj, jeszcze przed premierą nowego wydania systemu od Microsoftu upodobnić starsze edycje do Windows 9? Nie, bo bez trudu znajdziemy programy, które pozwolą nam skorzystać z takiej funkcji. Zapraszamy do ich przeglądu. Zanim zaczniemy instalować oprogramowanie ze słowem „hurraaa” na ustach, warto zastanowić…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
freebox   3 #1 26.06.2013 02:48

Proste i szybkie narzędzie do pracy, bez jakichkolwiek wodotrysków. Wygodne w użyciu.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.