r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Edge Preview (beta) 1.0.0.1270

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe

Microsoft Edge Preview to podglądowa wersja przeglądarki Edge Microsoftu na urządzenia z Androidem. Jej ogromną zaletą jest możliwość synchronizacji danych z przeglądarką Edge na Windowsie 10 po zalogowaniu na konto Microsoft. Można też przesłać stronę do otwarcia na komputerze.

Galeria programu

W przeciwieństwie do Edge'a na Windowsie 10, mobilny nie obsługuje jeszcze rozszerzeń. Można jednak zmienić domyślny silnik wyszukiwania, korzystać z wyszukiwania głosowego i szybko skanować kody QR z adresami stron.

Edge ma też tryb incognito, w którym można otwierać pojedyncze karty, i podstawowe ustawienia prywatności. Można nie wysyłać do Microsoftu historii wyszukiwań, włączyć Do Not Track oraz zablokować podpowiedzi. Można też ustawić dla każdej strony osobno uprawnienia dostępu do sprzętu, zapisywania ciasteczek, wyświetlania wyskakujących okien i tym podobnych.

Edge może synchronizować także listę artykułów do przeczytania i warto zaznaczyć, że mobilna wersja przeglądarki także została wyposażona w tryb czytania. Można w nim wybrać font i kolor tła dla czytanego artykułu. W ustawieniach można też zmienić kolor przewodni interfejsu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Edge dla Androida pobrany ponad milion razy ze Sklepu Play

17
OPROGRAMOWANIE 11.12.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Po zaskakującej premierze testowej edycji mobilnej wersji przeglądarki Microsoft Edge, pod koniec listopada Microsoft poinformował o jej wyjściu z fazy beta i stabilnym wydaniu dostępnym dla większości rynków. Niestety nadal aplikacja nie jest dostępna w stabilnej wersji w wielu krajach (w tym i Polsce), ale nie przeszkodziło to w sporym sukcesie – program pobrano już ponad milion razy. O sukcesie przeglądarki informuje serwis Softpedia sugerując, że aż połowa wspomnianej liczby pobrań, a więc pół miliona, przybyła aplikacji tylko w tydzień od momentu premiery stabilnej wersji, czego dowodem…

Edge na Androida i iOS-a właśnie opuścił fazę beta, ale nie w Polsce

13
OPROGRAMOWANIE 30.11.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Niespełna dwa miesiące temu Microsoft dość niespodziewanie wydał testowe wersje przeglądarki Microsoft Edge na Androida i iOS-a. W ostatnim czasie dodano możliwość synchronizacji haseł, a także ciemny motyw. Dziś korporacja oficjalnie poinformowała na blogu Windowsa, że mobilny Edge w wersji na systemy operacyjne Google i Apple został wydany w wersji stabilnej. Porzucenie testowej fazy rozwoju nie przynosi ze sobą żadnych nowości w zakresie funkcjonalności przeglądarki. Bardziej jednak zaskakuje, że Microsoft nie zdecydował się na globalną premierę swojej przeglądarki, która przecież stanowi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.