iOSKomunikacja/społecznośćPrzeglądarki internetoweMicrosoft Edge
Microsoft Edge ikona

Microsoft Edge118.2088.81

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Microsoft Edge w tej wersji przeznaczony jest na iPhone'y i iPady. Ogromną zaletą przeglądarki Microsoftu jest możliwość synchronizacji danych z przeglądarką Edge na Windowsie 10 po zalogowaniu na konto Microsoft. Można też przesłać stronę do otwarcia na komputerze.

Można zmienić domyślny silnik wyszukiwania, korzystać z wyszukiwania głosowego i szybko skanować kody QR z adresami stron.

Edge ma też tryb incognito, w którym można otwierać pojedyncze karty, i podstawowe ustawienia prywatności. Można nie wysyłać do Microsoftu historii wyszukiwań, włączyć Do Not Track oraz zablokować podpowiedzi. Można też ustawić dla każdej strony osobno uprawnienia dostępu do sprzętu, zapisywania ciasteczek, wyświetlania wyskakujących okien i tym podobnych.

Edge może synchronizować także listę artykułów do przeczytania i warto zaznaczyć, że mobilna wersja przeglądarki także została wyposażona w tryb czytania. Można w nim wybrać font i kolor tła dla czytanego artykułu. W ustawieniach można też zmienić kolor przewodni interfejsu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań349
Data aktualizacji1 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Microsoft Edge ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)