Microsoft Family Safety Microsoft Family Safety

Strona główna iOS Bezpieczeństwo Kontrola rodzicielska
Pobierz program
lub zeskanuj:

Microsoft Family Safety to w pełni darmowa aplikacja udostępniona przez Giganta z Redmond, która pozwala rodzicom ochronić swoje dzieci przed licznymi zagrożeniami wynikającymi z codziennego korzystania z internetu.

Kontrola rodzicielska

Microsoft Family Safety skonfigurujesz łatwo i szybko. Tak, by twoje pociechy nie miały dostępu do nieodpowiednich aplikacji i mogły uruchamiać wyłącznie strony internetowe przyjazne dzieciom. Jeśli uznasz, że warto to zrobić, będziesz mógł ustalić limity korzystania z gier, programów czy witryn sieciowych. Nie chodzi wyłącznie o aplikacje dostępne na smartfonie, ale również na komputerze oraz Xboksie.

Raporty

Za sprawą Microsoft Family Safety rodzice będą otrzymywać cotygodniowe raporty zawierające szczegółowe informacje na temat aktywności swojego dziecka. Sprawdzą, ile ich pociechy poświeciły czasu na przeglądanie internetu, korzystanie z aplikacji i granie w gry komputerowe lub mobilne.

Udostępnianie lokalizacji

Microsoft Family Safety oferuje możliwość aktywowania funkcji śledzenia lokalizacji danego użytkownika. Możemy regularnie sprawdzać, gdzie znajduje się nasze dziecko lub inny członek rodziny poprzez użycie wbudowanego w telefon GPS-a. Jednocześnie istnieje opcja zapisywania często odwiedzanych miejsc (szkoła, praca, itp.).

Najważniejsze cechy:

  • darmowa aplikacja firmy Microsoft
  • pozwala na ustawianie limitów korzystania z internetu, gier i aplikacji
  • filtrowanie treści
  • cotygodniowe raporty
  • funkcja udostępniania lokalizacji

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!