Microsoft Office Mobile Microsoft Office Mobile

Strona główna iOS Biuro i firma Pakiety biurowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Microsoft Office Mobile to mobilna wersja jednego z najpopularniejszych pakietów biurowych na świecie. Zapewnia nam dostęp do plików w chmurze, pozwala również na otwieranie i edytowanie popularnych formatów.

Microsoft Office Mobile to dzieło pełne kompromisów. Możliwościami odbiega znacznie od konkurencyjnych pakietów. Wspiera tylko formaty MS Office dla aplikacji Word, Excel i PowerPoint. W dwóch pierwszych możemy tworzyć i edytować pliki, w ostatni jedynie edytować już istniejące. Dokumentów mogą pochodzić z różnych kont Office, OneDrive oraz SharePoint.

Niezwykle skromnie przedstawia się pakiet dostępnych narzędzi edycji. Znajdziemy tam jedynie podstawowe rozwiązania pozwalające na dodanie kursywy, bolda, zmiany koloru itp. Pliki wspierają synchronizację danych poprzez chmurę oraz możliwość współpracy z innymi osobami.

Kontrowersyjnie rozwiązano kwestię edytowania bardziej złożonych plików, zwłaszcza w Wordzie. Mobilna wersja Office nie wyświetli nam skomplikowanych elementów, za to po edycji podstawowych i zapisaniu, oryginalny plik nie straci swojego formatowania. Microsoft Office Mobile pozostaje w cieniu swojej konkurencji jako uniwersalny pakiet biurowy, za to zyskuje w połączeniu z chmurą i integracji z OneDrive, Office Online oraz Windows 8.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!