Microsoft Teams Microsoft Teams 1416/1.0.0.2021040701

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Microsoft Teams to komunikator do pracy zespołowej w ramach usługi Office 365. Aplikacja pozwala korzystać z rozmów grupowych i dwuosobowych, także głosowych, monitorowania zmian w plikach, planowanie spotkań i tym podobne. Grupy można dzielić na zespoły, a w ramach zespołu tworzyć odpowiednie kanały.

Po utworzeniu przestrzeni roboczej, zespołów i kanałów można wygodnie podzielić pracowników na kilka grup, prywatnych lub publicznych. Rozmowy można prowadzić tekstowo, głosowo lub z użyciem czatu wideo, który z powodzeniem zastąpi spotkania. Podobnie jak inne komunikatory tego typu, Microsoft Teams pozwala na korzystanie ze wzmianek, dostosowywanie powiadomień, przeszukiwanie rozmów i zapisywanie istotnych wypowiedzi.

Komunikator świetnie integruje się z innymi aplikacjami Microsoftu i chmurą OneDrive, dzięki czemu można łatwo udostępniać, edytować i monitorować zmiany w plikach w obrębie Office'a 365.

Aplikacja wymaga płatnej komercyjnej subskrypcji usługi Office 365, subskrypcji bezpłatnej (ma wtedy pewne ograniczenia) bądź próbnej wersji aplikacji Microsoft Teams.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!