r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft aktualizuje Streetside, własną wersję StreetView

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft poinformował o udostępnieniu nowej wersji Streetside - usługi zbliżonej do Google StretView. Wprowadzono wiele zmian, w tym panoramy ulic.

Streetside rozwijany w ramach Bing Maps, to odpowiedź Microsoftu na popularną usługę Google StreetView. Umożliwia ona oglądanie z poziomu przeglądarki ulic wybranych miast. Nowością w Streetside jest możliwość przeglądania panoramy ulic w formie jednego zdjęcia. W ten sposób użytkownik może krok po kroku poruszać się w wybranym kierunku, a także przeglądać znajdujące się pod drodze atrakcje. Funkcja ta jest dostępna jest obecnie jedynie w bardzo ograniczonym zakresie. Możemy obejrzeć ulice między innymi w Nowym Jorku i San Francisco.

Oczywiście, w ramach Bing Maps możemy również odbyć bardziej standardową wędrówkę po interesującym nas obszarze. Tym bardziej, że Streetside wymaga jeszcze wielu prac. Nie tylko w celu rozszerzenia bazy ulic, ale również dopracowania tych dostępnych. Na przykład przechadzając się między Seneca i University Street w Seattle zauważymy, że brakuje co najmniej jednego budynku. Mimo wszystko usługa wydaje się ciekawa, a będzie jeszcze bardziej warta uwagi, kiedy w bazie pojawią się zdjęcia ulic z europejskich miast. Microsoft fotografuje je od ubiegłego miesiąca.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.