r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft migruje artykuły z Bazy Wiedzy

Strona główna Aktualności

Microsoft rozpoczął przenoszenie artykułów z Bazy Wiedzy (MS Knowledge Base) przeznaczonych dla programistów i specjalistów IT ze strony http://support.microsoft.com/ na odpowiednio MSDN i TechNet. Dzięki temu programiści i profesjonaliści IT znajdą potrzebne informacje na portalach, które zwykle przeglądają w poszukiwaniu interesujących ich wiadomości.

Wszystkie strony z support.microsoft.com, które dotyczyły wymienionych grup użytkowników będą przekierowywać na MSDN i TechNet. Obecnie trwa faza pilotażowa, w której przemigrowano 20 artykułów w języku angielskim i japońskim. Do 28 lutego Microsoft będzie sprawdzał czy zmiany zostały zauważone przez największe wyszukiwarki. W przypadku pozytywnych wyników migracji ulegnie dalsze 55 tysięcy artykułów w języku chińskim, angielskim, niemieckim, włoskim, japońskim, koreańskim, portugalskim, rosyjskim i hiszpańskim. Artykuły dotyczące bezpieczeństwa oraz poprawek będą przenoszone w późniejszym czasie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.