r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft przez przypadek publikuje Tulalip

Strona główna Aktualności

Dzisiejszy dzień mija pod znakiem plotek o Microsofcie. Serwis fusible.com poinformował o wewnętrznym projekcie Microsoftu, który przypadkiem został opublikowany w sieci.

Wcześniej na fusible.com pojawiła się informacja, że Microsoft jest posiadaczem domeny socl.com. Przez pewien czas pod tym adresem dostępna była strona usługi wyglądającej na społecznościowy projekt Microsoftu — Tulalip (nazwa grupy plemion rdzennych Amerykanów, rezydujących niedaleko od Redmond). Powitalny widok utrzymany był w stylu portalu xbox.live, ale ciekawostką jest możliwość logowania z użyciem konta na Facebooku lub Twitterze.

Hasło widoczne na powitalnym ekranie Tulalip brzmi: With Tulalip you can Find what you need and Share what you know easier than ever. Sugeruje to, że Tulalip będzie wyszukiwarką (Find) socjalną (Search), z poziomu której prawdopodobnie będzie możliwe umieszczanie wyników wyszukiwania z Binga na Facebooku lub Twitterze. Jeśli oczywiście kiedyś ten projekt trafi w ręce użytkowników, biorąc pod uwagę jak mały odsetek projektów badawczych Microsoftu trafia do właściwej produkcji.

r   e   k   l   a   m   a

Obecnie na stronie pod adresem socl.com znajduje się jedynie informacja, że przypadkowo był tam udostępniony wewnętrzny projekt jednego z zespołów badawczych Microsoftu.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.