Microsoft zbiera pomysły na nową wersję Windows

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Jakiś czas temu testerzy uczestniczący w technicznym programie beta systemu Windows Vista mogli zgłosić swoje zainteresowanie uczestnictwem w programie zbierania opinii, sugestii i komentarzy z myślą o przyszłej wersji Windows - czyli następcy Windows Vista. Microsoft rozesłał właśnie zaproszenia dla przyjętych do tego unikalnego programu. Za pośrednictwem witryny Connect mogą oni zgłaszać swoje pomysły, a także komentować i głosować nad pomysłami innych.

Microsoft zapowiada, że bardzo liczy na sugestie użytkowników - nigdy wcześniej nie mieli oni szansy w tak bezpośredni sposób zgłaszać propozycji, które mają realną szansę być uwzględnione w przyszłym wydaniu Windows. Korporacja obiecała, że nadesłanymi zgłoszeniami zajmie się na poważnie - zwłaszcza tymi najbardziej popularnymi. W pewnej bliżej nieokreślonej jeszcze perspektywie program ma zostać otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Tymczasem w ciągu zaledwie kilku dni aktywności uczestnicy nadesłali już kilkaset propozycji...

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję