Milionerzy PL Milionerzy PL 1.0.11

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Milionerzy PL to gra na podstawie doskonale znanego teleturnieju, w którym nagrodą główną jest milion złotych.

Gracze mogą sprawdzić, jak poradziliby sobie z odpowiedzią na 10 pytań z najróżniejszych dziedzin. Dostępne są dwa progi gwarantowane (1000 oraz 100 000 złotych), a także trzy koła ratunkowe (pół na pół, telefon do przyjaciela i pytanie do publiczności), które możemy wykorzystać, o ile zajdzie taka potrzeba. Co ciekawe, dzięki specjalnym tablicom rankingowym, porównamy swoje wyniki z rezultatami innych uczestników zabawy, a także znajomymi z Facebooka.

W odróżnieniu od telewizyjnego pierwowzoru, gdzie dostępne były tylko pytania tekstowe z czterema odpowiedziami do wyboru, Milionerzy PL oferują także dodatkowe zadania obrazkowe i muzyczne, dzięki którym gra staje się bardziej urozmaicona i nieprzewidywalna. Warto dodać, że gra zawiera możliwość dodawania własnych pytań do bazy.

Milionerzy PL posiadają czytelny, nowoczesny interfejs bazujący na grafikach znanych z prawdziwego teleturnieju. Podobnie jak w nim, tutaj również możemy zrezygnować z gry niemal w dowolnym momencie. Wyjątkiem jest sytuacja, w której zaznaczyliśmy już odpowiedź na dane pytanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!