Miner 2049er Again 1.2

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Miner 2049er Again to inspirujące, ponowne wydanie nagradzanej wielokrotnie w latach 80-tych pozycji o tak samo jak dziś brzmiącym tytule.

Akcja gry ma miejsce w kopalni, gdzie naszym podstawowym zadaniem będzie uprzątnięcie w każdym z 20 dostępnych układów, promieniotwórczych odpadów. W trakcie trwania rozgrywki zmagamy się z różnego rodzaju ruchomymi platformami, drabinami, windami, teleporterami oraz paskudnymi poczwarami. Przy okazji zbieramy przedmioty pozostawione przez innych górników zdobywając tym samym punkty bonusowe. Z układu na układ gra staje się coraz trudniejsza i w coraz większym stopniu zmusza do pracy nasze szare komórki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

wersja portable, grafika i dźwięk, długość rozgrywki
brak
ocena użytkownika
09.04.2016 18:16

Fajna gra w starym stylu. Proste zasady i wygodne sterowanie. Poruszamy się górnikiem, zbieramy odpady i omijamy przeciwników. Szkoda że skoki z dużej wysokości zabijają. Poza tym wszystko super. Gra całkiem wciągająca. Plus za mały rozmiar i wersję portable.