reklama

Monitor Aukcji 6.20 Lite

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Monitor Aukcji to aplikacja dla użytkowników portali ogłoszeniowych/aukcyjnych takich jak allegro.pl, olx.pl i ebay. Umożliwia ona wyszukiwanie okazyjnych ofert i ułatwia zakup dowolnego przedmiotu czy usługi w atrakcyjnej cenie.

Zasada działania i cel programu jest bardzo prosty. Wyręcza on użytkownika w cyklicznych wyszukiwaniach okazji, sprawdzając co dowolnie zdefiniowany okres (np. co 1 minutę) czy nie pojawiły się aukcje w wybranych przez nas kategoriach. W przypadku znalezienia ogłoszenia spełniającego kryteria jesteśmy o tym od razu informowani. Monitor Aukcji pozwala zarówno na proste definiowanie wyszukiwania (np. poprzez podanie działu lub słowa w treści) lub zaawansowane, przez określenie np. miejscowości, ceny, stanu przedmiotu itp.

Aplikacja po uruchomieniu działa cały czas w tle, nie obciąża pracy komputera, wystarczy określić kryteria i ukryć program.

Dodatkowe opcje programu

  • wybór kategorii wyszukiwania z kreatora (olx i ebay)
  • blokowanie użytkowników: określamy loginy użytkowników, których aukcje są pomijane w wyszukiwaniach
  • sprawdzanie ceny w portalach ceneo, google i skapiec
  • prezentowanie aukcji w definiowanych zakładkach, podgląd zawartości w programie
  • wyszukiwanie podobnych aukcji w zakończonych
  • eksport i import kategorii wyszukiwania

Uwaga!

  • Monitor Aukcji dostępny jest w wersji bezpłatnej LITE, która posiada jednak ograniczenia i pozwala zapoznać się z możliwościami programu. Ponadto producent udostępnia aplikację w płatnych odmianach STANDARD (9 zł./miesiąc) oraz najbogatszej PRO (19 zł./miesiąc).
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
sebointruz   1 #9 14.01.2018 16:06

Ja polecam lzx.pl
Online i co najważniejsze całkowicie za darmo.

  #8 11.01.2018 15:02

Znam lepszy program działający online powiadom-mnie.pl

  #7 05.10.2016 13:48

@Shaki81: Jest w internecie podobna aplikacja, tyle że działą on-line (bez instalacji na komputerze): adsscraper.com

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #6 20.05.2016 22:31

@Mark7: Ale musisz przyznać, że podwalin są solidne i ten pomysł ma potencjał.

Mark7   7 #5 08.04.2016 17:16

Zainstalowałem to to na próbę i niestety zawiodłem się. Program ma sporo niedoróbek i zwykłych błędów. Najbardziej brakuje wykluczeń poprzedzonych znakiem minus czyli np. szukam programu Adobe Photoshop pełnej wersji, nie na subskrypcje to wpisuję: 'Adobe Photoshop -Elements -Lightroom -upgrade -cc'. Takie coś w ogóle nie zadziała i nic nie znajdzie. Błędnie sortuje kolumnę 'Kup teraz'. Brak numerów wszystkich działów np. oprogramowanie graficzne Adobe ma numer 4643. Trzeba wpisać numer ogólny 2 - Komputery inaczej nic nie znajdzie. Moim zdaniem jeszcze długa droga przed autorami programu.

Dementor   38 #4 16.01.2016 14:11

@Ostatni Mohikanin: Na Allegro to bym się w takie coś nie bawił. Za bardzo cenię swoją prywatność.

  #3 07.01.2016 20:59

Jasne... Dobrze zresztą że są tacy - okazje zostają dla nas :)

Ostatni Mohikanin   29 #2 17.12.2014 23:26

@PutrefiedFlesh (niezalogowany): W przypadku Allegro najlepiej będzie więc aktywować subskrypcję poszukiwanych produktów. Działa z pewnym opóźnieniem, ale niezawodnie i za free.

  #1 11.11.2014 10:34

Program byłby dobry gdyby był w wersji pro, wersja bezpłatna to badziewie. Cena też jest kosmiczna jak za taki prymitywny program.

reklama