r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Monitor Aukcji 6.13 Lite

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Monitor Aukcji to aplikacja dla użytkowników portali ogłoszeniowych/aukcyjnych takich jak allegro.pl, olx.pl i ebay. Umożliwia ona wyszukiwanie okazyjnych ofert i ułatwia zakup dowolnego przedmiotu czy usługi w atrakcyjnej cenie.

Zasada działania i cel programu jest bardzo prosty. Wyręcza on użytkownika w cyklicznych wyszukiwaniach okazji, sprawdzając co dowolnie zdefiniowany okres (np. co 1 minutę) czy nie pojawiły się aukcje w wybranych przez nas kategoriach. W przypadku znalezienia ogłoszenia spełniającego kryteria jesteśmy o tym od razu informowani. Monitor Aukcji pozwala zarówno na proste definiowanie wyszukiwania (np. poprzez podanie działu lub słowa w treści) lub zaawansowane, przez określenie np. miejscowości, ceny, stanu przedmiotu itp.

Aplikacja po uruchomieniu działa cały czas w tle, nie obciąża pracy komputera, wystarczy określić kryteria i ukryć program.

Dodatkowe opcje programu

  • wybór kategorii wyszukiwania z kreatora (olx i ebay)
  • blokowanie użytkowników: określamy loginy użytkowników, których aukcje są pomijane w wyszukiwaniach
  • sprawdzanie ceny w portalach ceneo, google i skapiec
  • prezentowanie aukcji w definiowanych zakładkach, podgląd zawartości w programie
  • wyszukiwanie podobnych aukcji w zakończonych
  • eksport i import kategorii wyszukiwania

Uwaga!

  • Monitor Aukcji dostępny jest w wersji bezpłatnej LITE, która posiada jednak ograniczenia i pozwala zapoznać się z możliwościami programu. Ponadto producent udostępnia aplikację w płatnych odmianach STANDARD (9 zł./miesiąc) oraz najbogatszej PRO (19 zł./miesiąc).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
sebointruz   1 #9 14.01.2018 16:06

Ja polecam lzx.pl
Online i co najważniejsze całkowicie za darmo.

  #8 11.01.2018 15:02

Znam lepszy program działający online powiadom-mnie.pl

  #7 05.10.2016 13:48

@Shaki81: Jest w internecie podobna aplikacja, tyle że działą on-line (bez instalacji na komputerze): adsscraper.com

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #6 20.05.2016 22:31

@Mark7: Ale musisz przyznać, że podwalin są solidne i ten pomysł ma potencjał.

Mark7   7 #5 08.04.2016 17:16

Zainstalowałem to to na próbę i niestety zawiodłem się. Program ma sporo niedoróbek i zwykłych błędów. Najbardziej brakuje wykluczeń poprzedzonych znakiem minus czyli np. szukam programu Adobe Photoshop pełnej wersji, nie na subskrypcje to wpisuję: 'Adobe Photoshop -Elements -Lightroom -upgrade -cc'. Takie coś w ogóle nie zadziała i nic nie znajdzie. Błędnie sortuje kolumnę 'Kup teraz'. Brak numerów wszystkich działów np. oprogramowanie graficzne Adobe ma numer 4643. Trzeba wpisać numer ogólny 2 - Komputery inaczej nic nie znajdzie. Moim zdaniem jeszcze długa droga przed autorami programu.

Dementor   37 #4 16.01.2016 14:11

@Ostatni Mohikanin: Na Allegro to bym się w takie coś nie bawił. Za bardzo cenię swoją prywatność.

  #3 07.01.2016 20:59

Jasne... Dobrze zresztą że są tacy - okazje zostają dla nas :)

Ostatni Mohikanin   29 #2 17.12.2014 23:26

@PutrefiedFlesh (niezalogowany): W przypadku Allegro najlepiej będzie więc aktywować subskrypcję poszukiwanych produktów. Działa z pewnym opóźnieniem, ale niezawodnie i za free.

  #1 11.11.2014 10:34

Program byłby dobry gdyby był w wersji pro, wersja bezpłatna to badziewie. Cena też jest kosmiczna jak za taki prymitywny program.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.