Moonlight 1.1a

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nie wszyscy producenci ciekawych platformówek przestawili się już w całości na silniki 3D. Wielu niezależnych deweloperów wciąż pielęgnuje bardzo słodkie wspomnienie po dwuwymiarowych hitach, samemu stawiając na wyjątkowe, rozpikselowane dzieła. Gra Moonlight, która udostępniana jest za darmo, należy do pozycji obowiązkowych, jeśli ktoś chciałby zobaczyć, jak przygotować bezpłatną, piękną oraz wciągająca przygodę.

Wcielamy się w postać białego stworzonka zakochanego w księżycu. Marzeniem naszej postaci jest tam polecieć, ale nie bardzo jest w stanie sama ten dosyć ambitny plan zrealizować. Poszuka więc pomocy. Szybko trafi do wioski podobnych jej bohaterów, ale nikt jej nie zna, więc musi zaskarbiać sobie przychylność poszczególnych z nich. To odbywa się poprzez wykonywanie misji na zlecenie bandy okolicznych mieszkańców.

Fabuła rozwijana jest w interesujący sposób. Aby móc przejść dalej, należy pozyskiwać różne nakrycia głowy. Każde kolejne pozwala wejść wreszcie w dialog z następnym stworkiem, by dostać jego z kolei czapkę. Rozgrywka opiera się na podstawach gatunku, a więc przede wszystkim skakaniu po platformach, ale produkcja ta potrafi często zadziwić też świeżymi rozwiązaniami. Oprawa pomaga się zaś zrelaksować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!