Mousotron Mousotron 12.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mousotron to darmowe narzędzie, który działa podobnie do licznika kilometrów, z tą różnicą, że w tym przypadku aplikacja rejestruje nie kroki, lecz aktywność myszy i klawiatury.

Przebyty dystans, kliknięcia lewym, prawym i środkowym przyciskiem myszy, podwójne kliknięcia, użycia rolki od myszy, prędkość kursora, liczba wciśnięć klawiszy na klawiaturze oraz współrzędne X i Y – takie dokładnie statystyki można pozyskać za pośrednictwem programu Mousotron, które przedstawiane są w formie czytelnej tabeli.

Mousotron wspiera wszystkie rodzaje myszy i klawiatury oraz monitory wszelkiego rodzaju, dzięki czemu aplikacja zadziała nawet na starszym sprzęcie. Użytkownik może skonfigurować opcje wyświetlania na wiele sposobów, włączyć lub wyłączyć animowane tło i przesyłać swoje wyniki do Internetu, by porównać je z innymi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!