r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Movie Magic Screenwriter 6.0.5.89

Strona główna Windows Biuro Programy dla pisarzy
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Movie Magic Screenwriter to rozbudowany edytor tekstu do pisania i modyfikowania scenariuszy, powieści oraz innych artykułów. Korzystając z tego oprogramowania nie musimy znać żadnych zasad podczas pisania skryptów, ponieważ aplikacja automatycznie przetworzy tekst do odpowiedniego formatu.

Galeria programu

Program ten przeznaczony jest zarówno dla scenarzystów filmowych i telewizyjnych, jak również dla autorów nowel, powieści i artykułów publicystycznych. Movie Magic Screenwriter posiada wszystkie najważniejsze narzędzia pracy, a także kilkadziesiąt przydatnych szablonów wspomagających pisanie i modyfikowanie różnych skryptów oraz scenariuszy. Dodatkowo przy użyciu opcji SmartCheck, można sprawdzić wszystkie błędy przy formatowaniu tekstu i zlikwidować przerwy pomiędzy spacjami bądź wyrazami.

W jego zasobach nie mogło również zabraknąć gotowych wzorców, usprawniających pisanie scenariuszy, spektakli teatralnych, słuchowisk i innych audycji radiowych. Aplikacja posiada też specjalne karty pomocnicze, za pomocą których możemy zanotować swoje uwagi i dodatkowe pomysły podczas pisanai scenariusza lub dowolnego artykułu. Kolejnym niezbędnym elementem programu jest opcja sieciowa iPartner, pozwalająca na współpracę przy pisaniu tekstu z inną osobą poprzez Internet.

Movie Magic Screenwriter oferuje wiele przydatnych narzędzi do sprawdzania pisowni w wielu językach, wyszukiwania słów bliskoznacznych, importowanie każdego rodzaju tekstu napisanego w edytorze tekstowym. Został również wyposażony w innowacyjną funkcje Navidoc, umożliwiającą tworzenie konspektu skryptów i scenariuszy. Jest ona niezbędna podczas pisania każdego rodzaju tekstu oraz pozwala na proste wyszukiwanie i przemieszczanie się po gotowym dokumencie.

Uwaga!

  • Program Movie Magic Screenwriter dostępny jest w wersji próbnej i umożliwia testowanie aplikacji przez okres 5 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #1 27.07.2016 17:09

5 dni na testy to,trochę krótko,

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.