r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Movie Magic Screenwriter 6.0.5.89

Strona główna Windows Biuro Programy dla pisarzy
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Movie Magic Screenwriter to rozbudowany edytor tekstu do pisania i modyfikowania scenariuszy, powieści oraz innych artykułów. Korzystając z tego oprogramowania nie musimy znać żadnych zasad podczas pisania skryptów, ponieważ aplikacja automatycznie przetworzy tekst do odpowiedniego formatu.

Galeria programu

Program ten przeznaczony jest zarówno dla scenarzystów filmowych i telewizyjnych, jak również dla autorów nowel, powieści i artykułów publicystycznych. Movie Magic Screenwriter posiada wszystkie najważniejsze narzędzia pracy, a także kilkadziesiąt przydatnych szablonów wspomagających pisanie i modyfikowanie różnych skryptów oraz scenariuszy. Dodatkowo przy użyciu opcji SmartCheck, można sprawdzić wszystkie błędy przy formatowaniu tekstu i zlikwidować przerwy pomiędzy spacjami bądź wyrazami.

W jego zasobach nie mogło również zabraknąć gotowych wzorców, usprawniających pisanie scenariuszy, spektakli teatralnych, słuchowisk i innych audycji radiowych. Aplikacja posiada też specjalne karty pomocnicze, za pomocą których możemy zanotować swoje uwagi i dodatkowe pomysły podczas pisanai scenariusza lub dowolnego artykułu. Kolejnym niezbędnym elementem programu jest opcja sieciowa iPartner, pozwalająca na współpracę przy pisaniu tekstu z inną osobą poprzez Internet.

Movie Magic Screenwriter oferuje wiele przydatnych narzędzi do sprawdzania pisowni w wielu językach, wyszukiwania słów bliskoznacznych, importowanie każdego rodzaju tekstu napisanego w edytorze tekstowym. Został również wyposażony w innowacyjną funkcje Navidoc, umożliwiającą tworzenie konspektu skryptów i scenariuszy. Jest ona niezbędna podczas pisania każdego rodzaju tekstu oraz pozwala na proste wyszukiwanie i przemieszczanie się po gotowym dokumencie.

Uwaga!

  • Program Movie Magic Screenwriter dostępny jest w wersji próbnej i umożliwia testowanie aplikacji przez okres 5 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #1 27.07.2016 17:09

5 dni na testy to,trochę krótko,

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.