r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MozyHome 2.36.4.635

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MozyHome to jednocześnie aplikacja i usługa internetowa umożliwiająca archiwizację danych online. Program pozwala na przechowywanie plików, programów i ustawień systemowych na wirtualnym serwerze.

Galeria programu

Dzięki temu dane, nawet po awarii komputera, nie ulegną wykasowaniu. Aby skorzystać z usługi należy oprócz instalacji programu zarejestrować się na stronach producenta. Rejestracja, podobnie jak podstawowy pakiet - 2GB wolnej przestrzeni na zapis danych - są darmowe. Natomiast za powiększenie wirtualnej pamięci do przechowywania plików trzeba zapłacić. Po zainstalowaniu MozyHome umieszczony zostaje w pasku menu, skąd możemy mieć doń łatwy dostęp. Program automatycznie uruchamia menadżera, którego zadaniem jest przeprowadzenie użytkownika przez proces założenia konta, a następnie pomoc w wyborze plików, które chcemy zapisać na wirtualnym dysku. Ustawienia programów i systemu możemy wybrać z listy Backup Sets. Natomiast katalogi i pliki, które można archiwizować dostępne są w zakładce Files and Folders.

MozyHome oferuje jeszcze możliwość podglądu historii dokonanych zmian, automatyczne tworzenie kopii bezpieczeństwa, uruchamianie się podczas włączenia komputera, a także informację o wykorzystaniu pamięci wirtualnego dysku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 10.02.2012 23:56

Tutaj, w przeciwieństwie do Dropboxa i innych tego typu programów pliki są przechowywane na serwerach w postaci zaszyfrowanej.

  #3 21.10.2010 14:34

to działa pod xp

piotr.kustal   5 #2 21.10.2010 12:52

Dropbox za darmo oferuje maksymalnie do 10,5 GB (jeśli zaprosisz innych użytkowników) - to w ramach sprostowania powyższego komentarza.

  #1 05.08.2010 13:57

Obecnie najlepsza oferta jeżeli ktoś potrzebuje więcej niż 2GB danych. Gorąco polecam. Do 2GB proponuję Dropbox.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.