Multiphysics Simulation dla IronCAD Multiphysics Simulation dla IronCAD 2018u1 SP1

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Multiphysics dla IronCAD to dodatek do programu IronCAD, który wprowadza do programu możliwość przeprowadzania symulacji fizycznych bez zmiany narzędzia. Wystarczy do projektu dodać ograniczenia ruchu, materiał i działające siły, by wygenerować symulację.

Multiphysics ma tryb automatycznego przeliczania zjawisk i może aktualizować dane po zmianie parametrów i bryły, szybko generując aktualne informacje.

Program pozwala pracować z różnymi zjawiskami fizycznymi, jak zewnętrzne siły, napięcia, zmiany termiczne i elektrostatyczne. Program może działać w trybach statycznym, wypaczeń, dynamicznym (akcja i reakcja) i wibracyjnym. Program można także wykorzystać do modelowania elementów elastycznych. Dostępny jest także pakiet do modelowania fizyki płynów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!