r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Multiphysics Simulation dla IronCAD 2016 v425

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Multiphysics dla IronCAD to dodatek do programu IronCAD, który wprowadza do programu możliwość przeprowadzania symulacji fizycznych bez zmiany narzędzia. Wystarczy do projektu dodać ograniczenia ruchu, materiał i działające siły, by wygenerować symulację.

Galeria programu

Multiphysics ma tryb automatycznego przeliczania zjawisk i może aktualizować dane po zmianie parametrów i bryły, szybko generując aktualne informacje.

Program pozwala pracować z różnymi zjawiskami fizycznymi, jak zewnętrzne siły, napięcia, zmiany termiczne i elektrostatyczne. Program może działać w trybach statycznym, wypaczeń, dynamicznym (akcja i reakcja) i wibracyjnym. Program można także wykorzystać do modelowania elementów elastycznych. Dostępny jest także pakiet do modelowania fizyki płynów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 31.07.2017 11:25

Witam, więcej informacji na temat Multiphysics Simulation dla IronCAD oraz przykładowe analizy można znaleźć tutaj: http://ironcad.pl/produkty/multi-physics-simulation/

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.