Mundial 2018 - Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Mundial 2018 - Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2.0.1

Strona główna Android Wiadomości Wiadomości sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mundial 2018 to wszechstronna aplikacja towarzysząca kibicom śledzącym Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018 w Rosji. W aplikacji znajdują się najważniejsze informacje o Mistrzostwach Świata, aktualizowane na bieżąco.

Na ekranie głównym do czerwca będzie znajdować się licznik czasu pozostałego do rozpoczęcia mistrzostw, po rozpoczęciu turnieju zaś będzie tu widoczny czas do jego zakończenia. Ponadto znajdują się tu najważniejsze statystyki – liczba ukończonych meczów, bramek, kartek oraz liczba widzów, którzy oglądają mecze. Znajduje się tu także informacje o najbliższych meczach. Po wybraniu ulubionej drużyny można śledzić jej wyniki.

W aplikacji Mundial 2018 znajdują się najważniejsze informacje o zakwalifikowanych drużynach, znajdą się tu też oficjalne składy i trenerzy oraz tweety graczy. W tabeli meczów znajduje się przegląd grup, aktualne wyniki i harmonogram meczów w różnych etapach, także z podziałem na drużyny.

Mecze w Rosji będą rozgrywane na 12 stadionach, informacje o nich także znajdują się w aplikacji. Ponadto jest tu część poświęcona sędziom, pojedynczym zawodnikom i trofeom. Ponadto znajduje się tu historia poprzednich Mistrzostw Świata.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!