Muszynianka - pij wodę Muszynianka - pij wodę 1.0.0

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie
Pobierz program
lub zeskanuj:

Muszynianka - pij wodę to przydatna aplikacja, która przypomina o piciu odpowiedniej ilości wody w ciągu dnia i dopasowuje zapotrzebowanie do indywidualnych cech użytkownika.

Po zainstalowaniu, aplikacja zaoferuje nam zalogowanie się za pomocą konta na Facebooku. To pozwoli m.in. śledzić aktywności znajomych, którzy też korzystają z programu Muszynianka - pij wodę. Następnie aplikacja poprosi nas o podanie płci oraz wagi, o określenie poziomu codziennych aktywności fizycznych, wreszcie o czas trwania naszego typowego dnia, z godzinami pobudki i zasypiania. Zapyta nas też, jaką pojemność ma szklanka, z której najczęściej pijemy wodę.

Na bazie tych danych program wyliczy, ile wody dziennie potrzebujemy. Są też dodatkowe opcje, dopasowane do okoliczności. Skorzystają z nich miłośnicy kawy, osoby świeżo po ciężkich zawodach sportowych lub ci, którzy przebywają w miejscu, gdzie panuje upał. Aplikacja, w oparciu o każdą z trzech powyższych opcji, podwyższy dobowe zapotrzebowanie na wodę.

Za każdym razem, gdy wypijemy wodę, po wciśnięciu przycisku w aplikacji zostanie doliczona kolejna porcja, zaprezentowana w formie wody unoszącej się ku górze. Im więcej wody wypijemy za dnia, tym wyżej na ekranie podniesie się poziom wody. Program może też wyświetlać przypomnienia o tym, że powinniśmy sięgnąć po szklankę wody. Będzie je wysyłał co kilka godzin - w czasie, gdy podaliśmy, że zajmujemy się codziennymi sprawami. Oprócz tego, w aplikacji znajdziemy statystyki (w formie wykresów), które pozwolą nam szybko sprawdzić, czy nie zaniedbujemy dostarczania wody do naszego organizmu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!