r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Muzyka z Ubuntu One dla Androida

Strona główna Aktualności

Użytkownicy smartfonów z systemem Android mogą już przesyłać muzykę z komputera dzięki chmurze obliczeniowej Ubuntu One.

Aplikacja Ubuntu One Music to narzędzie, które pozwoli na streaming muzyki (na razie tylko w formacie MP3) z prywatnego wirtualnego dysku Ubuntu One do telefonu z zainstalowanym systemem Android. Dzięki temu użytkownik będzie mógł korzystać z biblioteki muzycznej z dowolnego miejsca na świecie - oczywiście za pośrednictwem Internetu. Aplikacja pozwoli też na wyszukiwanie utworów, przeglądanie albumów czy wykonawców, a także podgląd informacji na temat odtwarzanej muzyki. Obecnie program nie obsługuje jeszcze list odtwarzania, nie wyświetla też okładek albumów.

Aplikacja dostępna jest na razie w wersji beta w ramach publicznych testów. Po ich zakończeniu będzie dostępna za darmo w e-sklepie Android Market. Natomiast płatny będzie streaming muzyki, chociaż dokładnych informacji na temat opłat jak dotąd nie podano. Na razie, w ramach testów, z usługi można korzystać jeszcze za darmo. Aby to uczynić, trzeba zarejestrować się na stronie Ubuntu One Mobile Music Streaming. W najbliższym czasie ma pojawić się też wydanie aplikacji przeznaczone dla smartfonów iPhone. Wcześniej Canonical wprowadził możliwość synchronizacji kontaktów między telefonami a usługą Ubuntu One.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.