MyMahj 4.1d

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wbrew pozorom na dobrego komputerowego madżonga wcale nie tak łato trafić, tym bardziej należy doceniać bezpłatne wydania PC tej starej stołowej gry. Projekt MyMahj to naprawdę udane przeniesienie na monitory zabawy w odnajdywanie identycznych kamieni. Gra pomoże poćwiczyć spostrzegawczość, a także odprężyć się w wolnych chwilach. Nie ma zarazem przesadnych wymagań systemowych, więc jest dla każdego.

Twórca udostępnia dwie wersje MyMahj do wyboru. Ta nowocześniejsza oferuje rzut w 3D i robi użytek w nowszych kart graficznych. W przypadku starszych konfiguracji, da się zaś skorzystać z edycji dwuwymiarowej. W każdym przypadku uzyskuje się dostęp do tych samych opcji. Mamy wiele różnych układów do rozegrania. Możliwa jest przy tym zmiana tapety, symboli na kamieniach czy ścieżki muzycznej towarzyszącej w tle.

Dzięki zapisywaniu stanu gry da się przerwać partię w każdym momencie i wrócić sobie do niej później. Pomyślano też o łatwiejszym trybie dla początkujących, ponieważ nie każdy przecież musi od razu świetnie sobie radzić z wynajdywaniem par. Nigdzie nie zniknęła przy tym podpowiedź, podświetlająca nam kamienie, ani niezwykle przydatne cofanie ostatniego ruchu. Rozgrywany układ można także w każdej chwili przetasować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #1 15.04.2016 13:02

Bardzo fajna gierka z ciekawą grafiką :D

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję