r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MyPublicWiFi 5.1

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MyPublicWiFi to darmowy program, dzięki któremu będziemy mogli skorzystać z komputera jako hotspotu Wi-Fi.

Galeria programu

W przeciwieństwie do niektórych aplikacji tego typu, MyPublicWiFi sprawdza się zarówno w przypadku korzystania ze stacjonarnego, jak i przenośnego komputera. Internet możemy udostępnić każdej osobie (podając ustaloną nazwę użytkownika i hasło) znajdującej się w pobliżu naszego peceta, co może okazać się niezwykle przydatne np. w sali konferencyjnej, pokoju hotelowym czy też innych miejscach – zastosowań jest naprawdę sporo.

Zapora sieciowa MyPublicWiFi może być dodatkowo wykorzystywana w celu ograniczenia dostępu do wybranych serwerów poszczególnym użytkownikom. Chcąc umożliwić korzystanie z naszego internetu wybranym osobom możemy również zablokować inne funkcjonalności, takie jak np. udostępnianie plików za pośrednictwem internetu.

MyPublicWiFi pozwala na rejestrowanie i śledzenie aktywności innych użytkowników w obrębie naszej sieci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.