NGWave NGWave 5.1

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NGWave to zaawansowany edytor audio obsługujący szeroką gamę i pozwalający na zastosowanie wielu efektów, filtrów i innych opcji związanych z dźwiękiem, jak również na nagrywanie nowych ścieżek z każdego podłączonego do komputera źródła.

Aplikacja przy pierwszym uruchomieniu proponuje przejrzenie sporej wielkości dokumentacji (niestety, dostępnej tylko w języku angielskim) oraz domyślnie ładuje przykładowy plik audio, który można potraktować jako swego rodzaju samouczek i wprowadzenie do programu. Na nim warto potestować przykładowe opcje i efekty, aby lepiej zapoznać się nie tylko z poszczególnymi funkcjami, ale również z interfejsem. Warto spędzić przy tym chwilę, albowiem liczba dostępnych opcji związanych tylko z nagrywaniem audio jest naprawdę spora i może robić wrażenie nawet na bardziej zaawansowanych użytkownikach.

W kwestii przetwarzania nagrań, NGWave oferuje szereg rozmaitych efektów, takich jak echa, zanikanie dźwięku, wyciszanie, redukcja szumu, a nawet posiada wbudowany generator tonów i opcję zmiany dynamiki ścieżki audio. Do tego oczywiście dochodzą bardziej typowe i podstawowe funkcje w rodzaju wycinania czy też łączenia ścieżek dźwiękowych, odwracania kanałów i nie tylko. Pomimo swojego bogactwa interfejs nie przytłacza i każda funkcja jest do odnalezienia w odpowiednim menu. Bogate są również opcje samego programu, gdzie odnajdziemy między innymi możliwość zdefiniowania własnych kolorów wykorzystywanych przez graficzny edytor dźwięku, czy też to, jak program ma reagować na scrollowanie kółkiem myszy.

Uwaga!

  • Wersja testowa aplikacji będzie przypominać o możliwości zakupu pełnej wersji programu. Zablokowane także jest zapisywanie edytowanych plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!