NIUBI Partition Editor NIUBI Partition Editor 7.4.0 Free Edition

Strona główna Windows Narzędzia Partycjonowanie i zarządzanie HDD
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NIUBI Partition Editor to darmowe (do zastosowań niekomercyjnych) narzędzie przeznaczone do zarządzania partycjami i dyskami twardymi w systemie Windows.

Program wyposażony został we wszystkie niezbędne funkcje, pozwalające w łatwy i szybki sposób tworzyć nowe partycje czy zmieniać rozmiar tych już istniejących. W ostatnim przypadku możliwa jest zmiana rozmiaru wolumenu nawet jeśli zainstalowany jest na nim system operacyjny. Nie zabrakło także opcji kopiowania partycji, która przydatna okazać się może podczas tworzenia kopii zapasowej danych lub migracji danych na nowy dysk.

NIUBI Partition Editor dysponuje również narzędziami pomocnymi przy podziale partycji na mniejsze, konwertowaniu MBR na GPT, FAT32 na NTFS i partycji logicznych na podstawowe. W dalszej kolejności wspomnieć należy o funkcji zmiany litery lub etykiety wolumenu, jego defragmentacji, ukrywaniu lub usuwaniu czy trwałemu kasowaniu danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!