r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NTFS Undelete 3.0.7.612

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NTFS Undelete to niezbędne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych bądź przypadkowo skasowanych danych z twardego dysku. Aplikacja charakteryzuje się olbrzymią skutecznością podczas wyszukiwania i odzyskiwania utraconych plików, a także czytelnym i przejrzystym interfejsem użytkownika.

Obsługuje następujące systemy plików NTFS, NTFS5, FAT12, FAT16 i FAT 32, a także umożliwia przywrócenie danych z urządzeń przenośnych i zewnętrznych dysków twardych podłączanych przez wyjście USB. NTFS Undelete posiada niezbędne narzędzia do odzyskiwania różnych rodzajów plików, w tym m.in.: zdjęcia, filmy, muzykę oraz dokumenty. W dodatku przywraca dane usunięte z kosza systemowego, konsoli MS-DOS oraz z Eksploratora Windows.

Uwaga!

  • Program NTFS Undelete dostępny jest w wersji Trial i umożliwia jedynie wyszukiwanie utraconych lub skasowanych plików z dysku twardego.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.