NVIDIA Inspector NVIDIA Inspector 1.9.8.1

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NVIDIA Inspector to niewielkie, ale oferujące spore możliwości narzędzie do monitorowania i zarządzania większością parametrów pracy kart graficznych NVIDIA.

Program daje użytkownikowi dostęp do szczegółowych informacji na temat zamontowanego w komputerze układu graficznego. Wśród dostępnych danych znajdziemy m.in. pełną nazwę karty graficznej, rodzaj GPU, wersję BIOS-u, numer ID urządzenia, typ i rodzaj pamięci, obsługiwany interfejs, wersję zainstalowanych w systemie sterowników, aktualną temperaturę urządzenia, napięcie i częstotliwości pracy procesora, pamięci i shaderów. Narzędzie umożliwia również monitorowanie podstawowych parametrów pracy przy użyciu wykresów.

Ponadto NVIDIA Inspector wyposażony został w funkcje, pozwalające podkręcać parametry pracy urządzenia, mające na celu osiągnięcie jak największej, możliwej wydajności układu graficznego. Do dyspozycji użytkownika pozostają 4 suwaki do zmiany napięcia i częstotliwości pracy GPU, pamięci oraz shadera. Nie zabrakło również przycisków, pozwalających na precyzyjną zmianę poszczególnych ustawień odpowiednio o 1, 10 lub 20 jednostek.

Uwaga!

  1. Narzędzie kierowane jest do doświadczonych użytkowników. Nieodpowiednia konfiguracja parametrów pracy spowodować może trwałe uszkodzenie karty graficznej!

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!